Zakwaszacze paszowe

Witacid i Sorbocid – produkty zakwaszające środowisko paszy i treści pokarmowej zwierząt, jednocześnie ograniczające poziom flory patogennej w przewodzie pokarmowym i wykazujące silne działanie antybakteryjne i bakteriostatyczne – ulotka.

Aminokwasy

Aminokwasy syntetyczne (lizyna, treonina, metionina) oraz substancje zapachowo-smakowe.

Olej sojowy

Produkt do natłuszczania paszy.

Mycosorb

Mycosorb jest wyjątkową formą estryfikowanego glukomannanu (EGM) uzyskiwanego ze ścian komórkowych drożdży Saccharomyces cerevisiae. Dzięki swej strukturze posiada olbrzymią powierzchnię zewnętrzną do wiązania mykotoksyn, co czyni go skuteczniejszym od innych preparatów obecnych na rynku.

Zalety stosowania:

  • wchłania różne rodzaje mykotoksyn,
  • nie wiąże składników mineralnych i witamin,
  • poziom PH, enzymy trawienne, oraz żadne składniki pokarmowe nie zmniejszają zdolności trwałego wiązania mykotoksyn.

(ulotka)

Agrosan

Higieniczny preparat w formie proszku, o szerokim spektrum działania w pomieszczeniach inwentarskich. Agrosan usuwa: bakterie, zapach, wilgotność, zarodniki grzybów – ulotka.

Kreda pastewna

Kreda pastewna zawiera przyswajalny wapń w postaci węglanu wapnia (CaCO3), który pozytywnie wpływa na zdrowie i kondycję zwierząt w każdym wieku – szczególnie w okresie wzrostu.

Fosforan paszowy

Preparat pozwoli Ci uniknąć dokuczliwych chorób zwierząt (drobiu, trzody, bydła) pojawiających się zarówno w okresie wzrostu, jak i w okresie późniejszym. Dzięki swoim właściwościom pozytywnie wpływa na budulec kośćca i zębów skutecznie zmniejszając liczbę zachorowań.

Biocynk Carbo

Biocynk Carbo to nowatorski preparat, który jest skutecznym rozwiązaniem na biegunki. Jest to kompozycja termo-strukturalnego węgla aktywowanego z dębiny wraz z hydrolizowanymi taninami z kasztanowca jadalnego oraz tlenku cynku –  ulotka.

Agrowit - Hurtownia Dodatków Paszowych

Przedsiębiorstwo AGROWIT powstało w 1993 roku w Pomarzanach koło Kutna, gdzie obecnie mieści się centrala firmy. Jesteśmy firmą rodzinną, znaną na polskim rynku jako solidny dystrybutor surowców i dodatków do produkcji wszystkich rodzajów pasz, preparatów mlekozastępczych, oraz koncentratów.

Kontakt - Centrala

Pomarzany 38

99-340 Krośniewice

Telefon: +48 (24) 252 43 85
Fax: +48 (24) 252 30 71

Kontakt - Piotrków Tryb.

ul. Gliniana 6

97-300 Piotrków Trybunalski

Telefon: +48 (44) 647 25 66
Fax: +48 (44) 647 25 66

Kontakt - Pomorze

Nowe Polaszki 54

83-433 Stare Polaszki

Telefon: +48 (58) 687 61 05
Fax: +48 (58) 687 61 05