Nasze motto: Doświad­cze­nie jest naj­lep­szym nauczycielem.

Jesteśmy AGROWIT

Agrowit - dodatki paszowe

Ekspert w żywieniu zwierząt

Ponad 25 letnie doświadczenie, bogata wiedza o żywieniu zwierząt oraz profesjonalne podejście, sprawia że Agrowit umie rozpoznać potrzeby żywieniowe zwierząt i proponować rozwiązania, spełniające wymagania różnych grup klientów.

Agrowit - dodatki paszowe

Zawsze możesz liczyć na AGROWIT

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę odpowiedzialną za doradztwo żywieniowe oraz świadczenie usług w zakresie ustalania dawek pokarmowych, jak również dobierania komponentów w zależności od potrzeb hodowlanych zwierząt i celów hodowców.

Agrowit - hurtownia dodatków paszowych

Najwyższa jakość produktów

Dowodem na wysoką jakość naszych produktów i usług mogą być liczne certyfikaty oraz prestiżowe wyróżnienia w rankingach tworzonych przez Puls Biznesu oraz Diamenty Forbesa. Wdrożyliśmy systemy HACCAP oraz GMP+B4.

Certyfikaty TCC Elite, TCE Elite i TCF powstały z myślą o wyróżnieniu firm transportowych i spedycyjnych, które świadczą usługi na najwyższym poziomie, a także, by ułatwić firmom, działającym w branży TSL współpracę z zaufanymi kontrahentami.
GMP+ jest standardem przeznaczonym dla organizacji, które stawiają główny nacisk na jakość oraz bezpieczeństwo. Mówimy tutaj nie tylko o bezpieczeństwie pasz, ale również o bezpieczeństwie żywności, którą spożywamy.

GMP+ MI105 GMO
Controlled

Dbamy o zdrowie twoich zwierząt

Przedsiębiorstwo AGROWIT powstało w 1993 roku w Pomarzanach koło Kutna i tutaj mieści się nasza centrala. Jesteśmy firmą rodzinną, znaną na polskim rynku jako solidny dystrybutor surowców i dodatków do produkcji wszystkich rodzajów pasz, preparatów mlekozastępczych, pasz pełnoporcjowych oraz koncentratów. Swoją działalnością obejmujemy terytorium całej Polski, a także współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami za granicą. Rejon południowej Polski obsługuje oddział mieszczący się w Piotrkowie Trybunalskim. Natomiast rejon północnej Polski AGROWIT – POMORZE mieszczący się w Nowych Polaszkach.

AGROWIT zajmuje się również świadczeniem usług transportowych, głównie krajowych ale również międzynarodowych. Posiadamy wyspecjalizowane pojazdy do przewozu towarów sypkich oraz paletowych. Specjalizujemy się w przewozach środków żywieniowych w postaci sypkiej zgodnie ze standardami rzetelnego przewoźnika wydawanymi przez platformę Trans.EU, gdzie stale oferujemy swoje usługi. Wszystkie pojazdy objęte są systemem monitorowania pojazdów i mają zainstalowane GPS-y.

null

Polityka jakości

Naszym celem jest nieustanny rozwój oraz polepszanie jakości naszych wyrobów i świadczonych usług. W związku z tym wdrożyliśmy System Bezpieczeństwa Żywnościowego HACCAP oraz System Zarządzania Jakością GMP+B-1 i GMP+B4. Dzięki wdrożeniu zintegrowanego systemu zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności, doskonalimy jakość oraz bezpieczeństwo zdrowotne oferowanych wyrobów oraz świadczonych specjalizowanych usług transportowych.

null

NON GMO

AGROWIT prowadzi sprzedaż pasz i surowców „NON GMO” dla bydła. W związku z obrotem produktów wolnych od organizmów genetycznie modyfikowanych wprowadziliśmy dodatkowe systemy kontroli jakości, poczynając od przewozu towaru na czystych autach, poprzez przyjęcie, składowanie, konfekcjonowanie oraz transport do Państwa gospodarstw, mleczarni i mieszalni. Procesy te przebiegają ściśle według wymogów systemu GMP+B1.

null

Doradztwo

AGROWIT cechuje się wysoką elastycznością w zakresie oferowanych produktów oraz indywidualnym podejściem do poszczególnych klientów. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę odpowiedzialną za doradztwo żywieniowe oraz świadczenie usług w zakresie ustalania dawek pokarmowych jak również dobierania komponentów w zależności od potrzeb hodowlanych zwierząt i celów hodowców. Jesteśmy otwarci na dialog z potencjalnymi kontrahentami oraz w negocjacji warunków świadczenia usług sprzedaży.

null

Nagrody

Od początku działania przedsiębiorstwo charakteryzował wysoki zakres dynamiki rozwoju oraz poszerzanie oferty produktowej. Dowodem na osiągnięty sukces oraz stały rozwój mogą być liczne certyfikaty oraz prestiżowe wyróżnienia w rankingach tworzonych przez Puls Biznesu – nagroda Gazela Biznesu, gdzie wielokrotnie AGROWIT został wyróżniony, nagroda Diamentu Forbsa dla dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw za rok 2015 oraz wiele indywidualnych wyróżnień w ramach dużego wolumenu sprzedażowego produktów żywieniowych.

Agrowit - dodatki paszowe
Agrowit - dodatki paszowe
Agrowit - dodatki paszowe
Agrowit - Hurtownia Dodatków Paszowych

Przedsiębiorstwo AGROWIT powstało w 1993 roku w Pomarzanach koło Kutna, gdzie obecnie mieści się centrala firmy. Jesteśmy firmą rodzinną, znaną na polskim rynku jako solidny dystrybutor surowców i dodatków do produkcji wszystkich rodzajów pasz, preparatów mlekozastępczych, oraz koncentratów.

Kontakt - Centrala

Pomarzany 38

99-340 Krośniewice

Telefon: +48 (24) 252 43 85
Fax: +48 (24) 252 30 71

Kontakt - Piotrków Tryb.

ul. Gliniana 6

97-300 Piotrków Trybunalski

Telefon: +48 (44) 647 25 66
Fax: +48 (44) 647 25 66

Kontakt - Pomorze

Nowe Polaszki 54

83-433 Stare Polaszki

Telefon: +48 (58) 687 61 05
Fax: +48 (58) 687 61 05