Agrowit - hurtownia dodatków paszowych

Transport dopasowany do klienta

Usługi transportowe AGROWIT. Staramy się być wszędzie tam, gdzie potrzebny jest szybki i odpowiedzialny dostawca. Specjalizujemy się w dostawach towarów, które znajdują się w naszej ofercie w możliwie jak najkrótszym okresie. Realizujemy dostawy towarów na terenie całego kraju. Oferujemy kilka systemów dystrybucji w zależności od potrzeb indywidualnego klienta. Dzięki tym rozwiązaniom nasze towary trafiają do klienta w dokładnym momencie kiedy występuje zapotrzebowanie na towar oraz we właściwe wyznaczone przez klienta miejsce. Dodatkowo oferujemy usługi transportu na zlecenie, poza przewozem własnych towarów, który to obejmuje również terytorium całego kraju jak i niektóre państwa w Europie. Nieustannie dokładamy starań, by nasi klienci byli zadowoleni z oferowanych przez nas usług.

Wyróżnieni certyfikatem TCC

Certyfikaty TCC Elite, TCE Elite i TCF powstały z myślą o wyróżnieniu firm transportowych i spedycyjnych, które świadczą usługi na najwyższym poziomie, a także, by ułatwić firmom, działającym w branży TSL współpracę z zaufanymi kontrahentami.

Nasze przedsiębiorstwo dokłada wszelkich starań aby każdy pojazd był w pełni sprawny technicznie oraz spełniał wymagania dotyczące przewozu produktów żywieniowych. Pojazdy są regularnie myte i dezynfekowane aby zapewnić możliwie najwyższą jakość przewożonego towaru. Nasze działania w dążeniu do zachowania wysokiej jakości przewozu zaowocowały otrzymaniem certyfikatu GMP zarówno na przewóz jak i produkcję. Pojazdy wykorzystywane w naszej flocie przystosowane są do przewozu towarów zarówno sypkich (luzem) jak i towaru paletowanego, a wszystko to w zależności od potrzeb klienta.

Certyfikaty TCC Elite, TCE Elite i TCF powstały z myślą o wyróżnieniu firm transportowych i spedycyjnych, które świadczą usługi na najwyższym poziomie, a także, by ułatwić firmom, działającym w branży TSL współpracę z zaufanymi kontrahentami.

Firmy certyfikowane stanowią ścisłą elitę polskich przewoźników i spedytorów. Współpraca z nimi daje gwarancję bezpieczeństwa i wysokiego poziomu usług.

My również należymy do tej elity !

Agrowit - Hurtownia Dodatków Paszowych

Przedsiębiorstwo AGROWIT powstało w 1993 roku w Pomarzanach koło Kutna, gdzie obecnie mieści się centrala firmy. Jesteśmy firmą rodzinną, znaną na polskim rynku jako solidny dystrybutor surowców i dodatków do produkcji wszystkich rodzajów pasz, preparatów mlekozastępczych, oraz koncentratów.

Kontakt - Centrala

Pomarzany 38

99-340 Krośniewice

Telefon: +48 (24) 252 43 85
Fax: +48 (24) 252 30 71

Kontakt - Piotrków Tryb.

ul. Gliniana 6

97-300 Piotrków Trybunalski

Telefon: +48 (44) 647 25 66
Fax: +48 (44) 647 25 66

Kontakt - Pomorze

Nowe Polaszki 54

83-433 Stare Polaszki

Telefon: +48 (58) 687 61 05
Fax: +48 (58) 687 61 05